Avon podporí aj Alianciu žien Slovenska

AVON Foundation for Women oznámila, že celosvetovo venuje 1 milión dolárov 50-tim organizáciám venujúcim sa problematike domáceho násilia. Program núdzového grantu bol predstavený s uvedením AVON kampane #IsolatedNotAlone ako reakcia na nárast prípadov domáceho násilia dôsledkom domácej izolácie.

Sme veľmi hrdé, že na Slovensku AVON Foundation for Women podporí sumou 8,000 dolárov našu dcérsku organizáciu Alianciu žien – Cesta späť, ktorá sa dlhodobo venuje ochrane ľudských práv žien, najmä ich najhoršiemu porušovaniu – násiliu na ženách zo strany intímneho partnera.

Spoločnosť AVON Slovensko sa rozhodla pomôcť aj materiálne a do troch krízových centier – Brána do života, MyMamy a  taktiež, do našej dcérskej organizácie Aliancia žien-Cesta späť v Trnave, venuje balíčky hygienických potrieb.

Ako sa vyjadrila naša pani riaditeľka Katarína Farkašová „Aliancia žien ďakuje AVONu, za finančný príspevok, ďakujeme, že AVON „pomáha pomáhať“. Peniaze  použijeme na angažovanie viacerých  odborníčok na linky pomoci, ktorá je ženám nepretržite k dispozícii, vytvoríme aj písomné informácie ako postupovať v čase karantény, resp. post-karanténnom období.“.

Tlačová správa AVON

 

Advertisement
%d blogerom sa páči toto: